top of page

Ceník 

praha psycholog

 

Individuální sezení (50 minut)                           

Pravidelné sezení (týdně, po 14-ti dnech)                   1800 Kč

Online sezení (45 min)                                                    1800 Kč

Jednorázová návštěva                                                     2000 Kč

              

Párová terapie   (55 minut)                                  2600 Kč

                                                         

Spolupracuji s pojišťovnami v rámci programu Psychosociální podpory 

- Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) hradí klientům příspěvek 500 Kč až na 10 sezení ročně (https://dusevnizdravi.vzp.cz/)

 Česká průmyslová zdravotní pojištovna ( ČPZP) hradí příspěvek 500 Kč až na 5 sezení ročně (https://cpzp.cz/preventivni-program/64)

 Zaměstnanecká pojištovna Ministerstva vnitra ( ZPMV )- informace  o možnosti získání příspěvku ve výši až 10 x 400 Kč na úhradu psychoterapeutických konzultací najdete zde: https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/psychoterapeuticke-poradenstvi

 Zaměstnanecká pojištovna  Škoda - informace  o možnosti získání příspěvku ve výši až 2.000 Kč na úhradu psychoterapeutických konzultací najdete zde: https://www.zpskoda.cz/dusevni-zdravi.

Storno podmínky:

V případě rezervace termínu dodržuji zásadu, že termín je závazný. Pokud se klient  rozhodne sezení zrušit, je tak možné učinit bezplatně více než 48 hodin předem. Pokud tak učiní  z jakéhokoli důvodu méně než 48 hodin předem, je klient povinen termín uhradit. Předcházím tím blokování nevyužitých termínů klientům, kteří na termín čekají. Děkuji za pochopení i vstřícnost vůči ostatním.

bottom of page